ENQUIRY
[email protected]
T: 852.2311-1284
F: 852.2311-1797
Whatsapp
FB
Top Line

Building Image
EXTERIOR
 
Tien Chu Commercial Building

Property ID
93547

Address
173-174 Gloucester Road, Wan Chai, Hong Kong

Area
1,827 sq. ft.

Monthly Rental
HK$ 52,070.00/ HK$ 28.50 per sq. ft.

Management Charges
HK$ 4.21 per sq. ft.

Remarks
Fixtures & Fittings

Post On
2026-05-12
INTERIOR

Check Detail:
Map